KONST / Litografier / Färglitografi 12433077
nr 1243 3077
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Storlom. Signerad, numrerad 138/450. Motivet: 42x58 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:21:17
350 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz